Жіноче взуття виробництва фірми JJetaL - технологія виробництва

Жіноче взуття виробництва фірми JJetaL — це завжди вдалий вибір. У нас кожен неодмінно знайде щось на свій смак. Фірма JJetaL пропонує жіноче взуття зі шкіри класичного, молодіжного і спортивного асортименту. На основі багаторічного досвіду і знання ринку провідні технологи і модельєри фірми JJetaL розробили моделі взуття для покупців із середніми і середньовисокими доходами. Підприємство займається виробництвом і продажем взуття як оптом так і в роздріб. Якісні матеріали і чесні ціни роблять взуття, представлену в нашій колекції конкурентоспроможною і привабливою для широкого кола споживачів.
На офіційному сайті компанії-виробника жіночого взуття в Харкові — www.JJetaL.com.ua, наші клієнти можуть ознайомитися з асортиментом продукції нашої компанії, не витрачаючи час на поїздку в офіс і отримати професійну консультацію менеджерів за телефонами на сайті.

женские молодежные туфли

На фото: жіночі кеди JJetal

Технологія виробництва взуття JJetal

Все взуття виробляється з телячої шкіри (вважається самою високоякісної і найціннішою з усіх видів шкір) вищих сортів, включаючи підкладку.
Вся технологія поділена на кілька етапів:
Перший етап пошиття взуття починається з розкрійного цеху. З підготовленої шкіри виготовляються складові частини взуття. Вони вирізаються за допомогою лекало, а також за допомогою спеціального вирубочного преса в Харкові. В цьому ж цеху вирізаються устілки для майбутньої взуття.

жіночі туфлі

На фото: жіночі туфлі JJetal

Наступний другий етап — процес розмітки, тут вимальовуються лінії швів. Всі деталі дублюються тканиною на основі Jersey з х / б, яка дозволяє взуття довго зберігати форму і при цьому залишатися надзвичайно м'якою і комфортною.

женские босоножки оптом

На фото: жіночі босоніжки JJetal

Третій етап пошивний цех. За допомогою спеціальних машин зшиваються підготовлені деталі.
Затягування — четвертий важливий етап виробництва жіночого взуття в Харкові.
Для жорстких підносків і задників, що підтримують форму в ділянці і п'яткової частинах, застосовується термо гранітоль. Гранітоль розм'якшується в розчинниках і ставиться між верхом і підкладкою взуття в якості підносить і задника. У розм'якшеному вигляді деталь з гранітоль добре облягає колодку, приймає форму шкарпеткової або п'яткової частини колодки. Після висихання гранітоль набуває жорсткість, зберігає форму, отриману на колодці. Колодки підбирають за фасоном, розміром і повноті. Вони повинні бути парними, відповідати заготівлях і мати справні клини, замки, верхні майданчики, втулки, пробки і металеві пластини. Затягування взуття здійснюється також ручним способом, який дає можливість використовувати різні матеріали (шкіру, ніжну шкіру і ін.), Що мають особливу структуру. В основному ручна затягування використовується майстрами для складних форм колодок, яка підкреслює красиву форму і плавні лінії вироби. Для приклеювання підошви використовується пневматичний прес. Прес для приклеювання підошов застосовується при виготовленні чоловічого, жіночого та дитячого взуття всіх розмірів і фасонів, а також при ремонті взуття. Прес забезпечує якісне приклеювання швидко-схоплюють клеєм підошви до сліду затягнутої на колодці взуття рівномірно по всьому сліду.

черные женские босоножки в Харькове от производителя
Всі фото взяті з сайту виробника — JJetal.com.ua

0 коментарів

Автор публікації заборонив додавати коментарі